S námi máte jistý, že to bude čistý.

O nás

Jsme rodinná firma, která se už roky zabývá úklidem. A to nejen u nás doma.

Naše úklidová firma Purifio působí v Klatovech, Sušici, Plzni a blízkém okolí už více jak 8 let.

Za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností a vyzkoušeli řadu prostředků pro úklid. Většinu našeho sortimentu jsme tedy osobně otestovali a tak přesně víme, co nabízíme. Proto jsme před několika lety došli k rozhodnutí vytvořit vlastní e-shop, kde najdete všechny naše oblíbené a léty prověřené výrobky.

 

Dobře víme, co vám nabízíme

V našem sortimentu najdete značky, které dobře znáte, jako je Sanytol, Savo, Jar, Cif nebo Jelen. Nabízíme i méně známé výrobce a značky jako je MPD plus Rakovník.

Při úklidu kanceláří a komerčních prostor se nám velmi osvědčily výrobky společnosti Cormen s.r.o. Český výrobce úklidových, pracích a dezinfekčních prostředků je na trhu již 30 let a my s jeho výrobky dosahujeme skvělých výsledků.

 

Dalším naším oblíbencem je  firma LAKMA - nejznámější a nejoblíbenější značkou je řada Sidolux a jejich vůně přímo zbožňujeme.

 

Nezabýváme se jen úklidem, ale také potřebami pro hygienu. Vyzkoušejte například značku RENOVA, která vyrábí luxusní papírové kuchyňské utěrky, toaletní papír nebo ubrousky s velmi pestrými a neokoukanými barvami.

 

Zeptejte se nás 

Vyzkoušeli jsme toho opravdu mnoho a náš sortiment je daleko širší než výše uvedený výčet. Váháte-li, po kterém prostředku sáhnout, aby vaše domácnost, restaurace, kancelář nebo provozovna zářily čistotou, obraťte se na nás, rádi vám při výběru pomůžeme

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz